Competitii Yu-Gi-Oh!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Regulile Siteului

5 participan?i

In jos

Regulile Siteului Empty Regulile Siteului

Mesaj  Minaminoo Mier Apr 02, 2008 8:41 pm

Cititi cu atentie regulile:

Reguli:

1. Spamul este interzis. Pt discutii libere folositi Y!M
2. Certurile sunt interzise.(Pe baza de rasism , de pareri propri,religie, etc)
3. Pentru a preveni spamul inainte sa deschideti un subiect nou dati un search in sectiunea corespunzatoare pentru a afla daca exista deja acest subiect.Inainte sa postati un subiect nou sau un mesaj(postare) asigurati-va ca ati dat crearea subiectului in sectiunea corespunzatoare sau mesajul in subiectul corespunzator)Nu postati ma putin de 10 cuvinte intr-un mesaj, postare.
4. Titlurile subiectelor trebuie sa fie corespuzatoare si sugestive astfel inainte ca membri sa intre pe subiectul dumneavoastra sa stie despre ce se discuta in acel subiect. De asemea mesajul din subiect trebuie sa aiba legatura cu titlul subiectului.
5. Membri care injura nu au ce cauta pe forum. Vor primi Ban
6. Discutile despre lucruri interzise minorilor sunt interzise.(exemplu: despre alcool , tigari) de asemenea orice poza sau text cu conotatii sexuale este interzis.
7. Intodeauna Administratorii si Moderatorii au dreptate . In caz ca va sterg un mesaj(postare) sau subiect nu incepeti sa ii criticati.Daca ei au considerat ca acel mesaj (postare) sau acel suiect nu se incadra in limita regulilor au tot dreptul sa il sterga sau sa il modifice.
8.Incercati sa postati cat mai coerent, astfel incat sa putem intelege cu toti despre ce vorbiti!
9. De asemena nu injurati , faceti spam prin mesaje private.Useri care primesc mesaje private care contin injuraturi , jigniri si spam sa anunte un Moderator sau Administrator.
10. Membri din alte tari pot posta doar in Limba Romana .


Daca nu puteti fi civilizat si nu puteti respecta regulile nu aveti ce cauta pe acest forum. De fiecare data cand nu respectati regulile veti primi o avertizare daca ajungeti la 5 avertizari primiti ban 10 zile. Daca injurati primiti ban permanent. De aemenea daca faceti reclam la alte forumuri veti primi ban permanent.

Pentru Moderatorii forumului:

Moderatori vor avertiza useri care incalca regulile si vor anunta adminii cand trebuie sa dea ban unui user.
Vor avea grija ca forumul sa fie in permanenta "curat" fara spam si subiecte inutile.
Le vor da idei Administratoriilor idei pentru forum.
cand un user este avertizat pt ca a facut spam printr-un mesaj(postare) sau subiect(topic) sa editeze mesajul si sa scrie (exemplu : edit by "nume moderator": ai o avertizare pentru....)

Definitii:
Spam = Postare prea scurta , care nu are legatura cu subiectul , subiect postat in sectiunea necorespunzatoare , mesaj prea scurt
Ban = Interzicere de a mai intra pe forum.
Moderator = O persoana care ajuta Administratorul la intretinera forumului.
Administrator = Detinatorul forumului.El/ei decid ce se intampla cu forumul sau cum arata forumul.

Bine ati venit pe forumul Yugioh Romania!

[Edited by Vox]


Ultima editare efectuata de catre Minaminoo in Joi Apr 10, 2008 9:30 am, editata de 1 ori
Minaminoo
Minaminoo
Moderator
Moderator

Mesaje : 31
Data de înscriere : 02/04/2008
Varsta : 27
Localizare : School

Sus In jos

Regulile Siteului Empty Re: Regulile Siteului

Mesaj  Vox Sam Apr 05, 2008 6:28 pm

Am vb. si cu blooder si m-a lasat sa modific umpic regulile in sensul in care am scos regula cu "cel mult 5 iconitze emotive" si partea cu "nu ai voie sa scri k in loc de ca". De asemenea, te rog pe tine Minaminoo sa corectezi regulile cand ai timp. Sunt foarte multe gresheli din ce am vazut eu si cred ca nu da bine ca regulile sa fie scrise cu atatea greseli. Ok?
Vox
Vox
Duelist Incepator
Duelist Incepator

Mesaje : 23
Data de înscriere : 30/03/2008
Varsta : 31
Localizare : Brasov

Sus In jos

Regulile Siteului Empty Re: Regulile Siteului

Mesaj  blooder Vin Mai 30, 2008 10:30 am

Mucenica ai un warn! la al doilea ai ban te rog nu mai fa spam pe forumul multumesc
blooder
blooder
Admin
Admin

Mesaje : 63
Data de înscriere : 29/03/2008
Varsta : 31

https://competitiiyugioh.forumgratuit.ro

Sus In jos

Regulile Siteului Empty OK

Mesaj  mucenica Joi Iun 05, 2008 9:36 pm

am inteles!!!
nu mai fac
mucenica
mucenica
Duelist Incepator
Duelist Incepator

Mesaje : 17
Data de înscriere : 23/05/2008
Varsta : 29
Localizare : Focsani Vrancea

Sus In jos

Regulile Siteului Empty Re: Regulile Siteului

Mesaj  Axx Joi Iun 05, 2008 11:34 pm

inca un worn pt ca faci spam
Axx
Axx
Moderator
Moderator

Mesaje : 62
Data de înscriere : 03/04/2008
Varsta : 31
Localizare : In the Hell

Sus In jos

Regulile Siteului Empty Re: Regulile Siteului

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum