Competitii Yu-Gi-Oh!
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Interviu cu castigatorul turneului YVD

In jos

Interviu cu castigatorul turneului YVD Empty Interviu cu castigatorul turneului YVD

Mesaj  Sasuke Lun Iul 07, 2008 3:04 pm

dap asa cum stiti Hie Jagan is the winner, apropo pe yahoo am numele Alex_eXistenZ Very Happy

Alex_ eXistenZ: salut si felicitari pentru castigarea turneului YVD,spunene parerea ta despre acest turneu si care au fost ce mai puternici adversary

Hie Jagan: ms mult parerea a fost una destul de buna avand in vedere ca m-am distrat foarte bine jucand .... am avut meciuri foarte bune ... cel mai puternic adversar a fost clar blooder si spun sigur ca am avut mare noroc la carti

Alex_ eXistenZ: ce te-a determinat sa alegi deckul Fossyl Opression Gadget ?

Hie Jagan: Am ales Fossyl oppression gadgetu din simplu motiv ca e top tier deck si e antimeta ori eu joc tot timpul antimeta

Alex_ eXistenZ: care a fost cel mai greu duel ?

Hie Jagan: Duelul cu chazz a fost unul foarte lung ...... foarte foarte lung ... si au fost multe chestii funny de exemplu dublu chain de shrink

Alex_ eXistenZ: ce crezi ca contat la acest turneu experienta sau norocul ?

Hie Jagan: cel putin pt mine categoric norocul....,cel putin in fata lui blooder ,singura cale de a castiga contra lui era norocul …

Alex_ eXistenZ: dintre toti participantii cu care te-ai duelat care crezi ca a fost cel mai bun ?

Hie Jagan: blooder are cel mai mult skill dintre toti ...

Alex_ eXistenZ: ok intrebari rapide

Alex_ eXistenZ: Raiza sau Caius ?

Hie Jagan: RAIZA FOR EVER

Alex_ eXistenZ: Judgment Dragon sau Dark Armed Dragon ?

Hie Jagan: nici unu i urasc pe amandoi

Alex_ eXistenZ: Cola sau Fanta ?

Hie Jagan: Sprite

Alex_ eXistenZ: pizza sau hamburger ?

Hie Jagan: Pizza

Alex_ eXistenZ: k multumesc pentru interviu si ca de obicei ultimele cuvinte iti apartin
Hie Jagan: Well thx verry verry much for the nice duels Si try to get your game a lil bit on
Sasuke
Sasuke
Moderator
Moderator

Mesaje : 19
Data de înscriere : 03/04/2008
Varsta : 30
Localizare : Oradea

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum